
– Jobben som skal gjøres er i bunn og grunn den samme, men med litt mer rendyrket ansvar. Når det er sagt er jeg et konkurransemenneske av natur, som lett lar jobben bli en livsstil, så det gir bare mer energi til å sammen med kollegaene mine bidra til at If er best «der ute», sier Handeland til FinansWatch.
Andreas Bibow Handeland har siden høsten 2019 vært ansatt som kommunikasjonsrådgiver i If og Europeiske Reiseforsikring. Men fra 2021 er han ny kommunikasjonssjef med fokus på områdene reise og person.
Allerede abonnent? Logg inn.
Les hele artikkelen
Få tilgang i 21 dager gratis.
Det krever ikke kredittkort, og det vil ikke gå over til et betalt abonnement etter endt prøveperiode.
- Adgang til alle låste artikler
- Motta våre daglige nyhetsbrev
- Full tilgang i vår app
Få ubegrenset tilgang til FinansWatch for 1360 kr per kvartal.
Abonnér herFå ubegrenset tilgang for deg og dine kolleger.
Start en gratis prøveperiode for bedriften i dagMer fra FinansWatch
Steinar Nielsen går tilbake til Danske Bank og får ansvaret for personmarkedet
I desember ble det klart at Danske Bank solgte den norske delen av Danica Pensjonsforsikring til Storebrand Livsforsikring. Nå går administrerende direktør i Danica Norge, Steinar Nielsen, tilbake til Danske Bank. Han tror salget av Danica kan føre til et fruktbart samarbeid mellom Danske Bank og Storebrand.